فوت و فن خوش پوشی آقایان در بهار فولادشهر

فوت و فن خوش پوشی آقایان در بهار فولادشهر

سه شنبه 1 تیر 1400
0
16

لباس های رنگ روشن بپوشید
در فصل بهار با تغییر در طبیعت شما نیز حال و هوای بهاری داشته باشید و از پوشیدن لباس های تیره ی دست بردارید. لباس های رنگی در فصل بهار حس و حال خوبی به شما می دهد و انرژی و سرزندگی را هدیه خواهد داد.
هنگام پوشیدن لباس رنگ روشن کفش هایتان هم باید روشن باشد و وقتی رنگ لباس هایتان تیره است مسلما کفش تان هم باید تیره رنگ باشد. از رنگ های زیر استفاده نمایید تا همیشه خوشتیپ به نظر برسید:
از رنگ صورتی استفاده نمایید
امروزه رنگ صورتی تنها برای دختر خانم ها و یک رنگ فمینستی نیست بلکه آقایان می توانند برای ایجاد تغییر در ظاهر خود از لباس هایی به رنگ صورتی هلویی یا گل رز استفاده نمایند.
برای مراسم غیر رسمی و دوستانه لباس رنگ صورتی چرک بپوشند و آن را با سبز زیتونی یا رنگ های برنز و قهوه ای یا حتی شلوار جین های آبی ست کنند.تیف های مختلف صورتی برای پوست های تیره مناسب افوشگاه پوشاک فولادشهر- .
پیراهن صورتی مردانه
لباس های رنگ سبز به تن کنید
با پوشیدن یک لباس به رنگ سبز در بهار می توانید آن را با رنگ های دیگر، از زرد گرفته تا آبی، به راحتی ست کنید و آن را با شلوار جین آبی به تن کنید.برای به چشم آمدن لباس های سبز رنگ تان، به آنها رنگ هایی چون قرمز، آبی را بیافزایید.
با لباس زرد رنگ همه را جذب خود کنید
برای اینکه مانند خورشیدی در جمع، بدرخشید ، لباس زرد رنگ بپوشید . رنگ زرد، رنگی گرم و زنده وپر انرژی است و می توانید کنار آن رنگ های خنثی به تن کنید.
لباس های قرمز رنگ بپوشید
قرمز رنگی سرشار از انرژی و قدرت است جایگزین خوبی برای لباس زرد رنگ است البته اگر به پوشیدن لباس های زرد رنگ علاقه ندارید . رنگ قرمز در کنار رنگ های تیره و در کنار رنگ های روشن، به خوبی به چشم می آید پس نگران ست کردن آن با لباس های دیگرتان نباشید.
این رنگ در حین اسپورت بودن، کلاسیک نیز می باشد . برای داشتن تیپی غیررسمی ، تیشرت قرمز خود را با شلوار جین آبی ست کنید و برای داشتن تیپی رسمی تر قرمز تیره تر را بالباس های کرم ست نمایید.
تیشرت مردانه قرمز
در فصل بهار از رنگ بنفش نیز استفاده نمایید
یکی از رنگ های پر طرفدار در فصل بهار ، رنگ بنفش است ، این رنگ تنوع زیادی دارد و در تناژهای روشن و تیره دیده می شود اما همه لباس های رنگ بنفش در شما زیبایی ایجاد می کند.
در پوشیدن لباس های بنفش به یاد داشته باشید برای اینکه از شدت رنگ بنفش بکاهید ، لباس های دیگرتان باید رنگ های خنثی مانند خاکستری، آبی، بژ و مشکی داشته باشد.
رنگ جوراب خود را با لباستان ست کنید
درست است جوراب ها پنهان است و کسی آنها را نمی بیند اما اگر می خواهید منحصر به فرد به نظر برسید ، جورابی را انتخاب کنید که با سراسر لباس های شما هماهنگی داشته باشد.
کفش مناسب بپوشید
در فصل بهار پوشیدن پوتین هایتان را کنار بگذارید و بگذارید پاهایتان نفس بکشد . شما می توانید در این فصل از کتانی ، کفش های اسپرت و صندل استفاده نمایید اما هرگز صندل را با جوراب به پا نکنید.
کتونی مردانه
شلوار مناسب انتخاب نمایید
اگر می خواهید تبدیل به یک ست اسپرت شوید، سراغ شلوار جین بروید. اگر می خواهید نیمه رسمی باشید، شلوار کتان را انتخاب کنید. بهتر است رنگ شلوارتان با سایر لباس های شما ست باشد.
از اکسسوری های مناسب استفاده کنید
پر کاربردترین اکسسوری برای آقایان ساعت مچی است. در محیط های رسمی از ساعت های کلاسیک به رنگ نقره ای و طلایی استفاده کنید و برای ساعت های اسپرت از صفحه های ساعتی که سفید هستند استفاده کنید.
برای عینک های آفتابی از فریم های روشن و نقره ای استفاده نکنید. از لنزهای روشن تا حد امکان استفاده نکنید می توانید و از لنزهای رنگ قهوه ای یا مشکی استفاده کنید.
جلیقه ی نخی یا کتانی بپوشید
در فصل بهار اگر تمایل به پوشیدنکت ندارید می توانید از جلیقه های نخی یا کتانی با شلوارهای جنس کتان استفاده نمایید . لبه های آستین تان را بالا بزنید و شیک و آراسته به نظر برسید.

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر